محتوا محتوا

رئیس شورای هماهنگی استان یزد:


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد تشدید گرانی ها، سوء استفاده های برخی افراد از این موقعیت و اختلاس ها را تلخ ترین خاطره خود بیان کرد.

حجت الاسلام محمد فخرالدینی در مصاحبه با یزدامروز؛ حضور پرشور و باشکوه مردم در جشن چهل سالگی انقلاب را شیرین ترین خاطره خود در سال جاری دانست و ابراز داشت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال و در چهل سالگی انقلاب علی رغم همه  توطئه ها و ترفندهای دشمنان بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب را مایوس کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد تشدید گرانی ها، سوء استفاده های برخی افراد از این موقعیت و اختلاس ها را تلخ ترین خاطره خود بیان کرد و اظهار داشت: فشار برمردم و سختی هایی که آنان می کشند بسیار تلخ و ناگوار است و این شرایط در کنار اختلاس هایی که توسط برخی افراد رقم می خورد باعث تضعیف جبهه توحید می شود.

وی در ادامه کارنامه عملکردی شورای هماهنگی  در چهل یالگی انقلاب را خوب توصیف کرد و گفت: به نظر بنده این نهاد در چهل سالگی انقلاب کارنامه موفقی داشته و با توجه به اینکه این نهاد دستگاه اجرایی نبوده و تنها هماهنگ کننده اجرای برنامه ها در استان است بیشترین هماهنگی را در خصوص اجرای مراسمات چهلمین سالگرد انجام داده است.

فخرالدینی تشکیل ستادها ی چهلمین سالگرد و فعال کردن کارگروه ها را از اقدامات مهم این شورا عنوان کرده و گفت: البته می توانستیم در برخی برنامه ها عملکرد بهتری داشته باشیم اما با توجه به کمی امکانات به نظرم به اهداف مورد نظر دست یافتیم و کارنامه موفقی داشتیم.

رئیس شورای هماهنگی استان درباره عملکرد خودش هم ابراز داشت: در مجموع از عملکرد خودم راضی هستم انشالله که خدا و مردم هم راضی باشند.

 وی نمره عملکردی دولت را در زمینه تحقق وعده ها غیرقابل قبول دانست و ابرازداشت: به نظر بنده در رایطه با گرانی های اخیر هم دولت و هم مردم نقش منفی و مثبت  داشتند نقش منفی  مردم این بود که با گرانی ارز، طلا،خودرو و کالا ها به بازارها هجوم آوردند و همین هجوم انگیزه برخی را برای بالابردن بیشتر قیمت ها افزایش داد و نقش منفی دولت هم عدم نظارت کافی و مدیرت بازار بود.

فخرالدینی افزود: اما نقش مثبت مردم و دولت هماهنگی بین مردم و حاکمیت در این زمینه بود که علی رغم همه این مشکلات و اقداماتی که دشمنان برای دلسرد کردن مردم و عدم حضور در جشن چهل سالگی انقلاب  انجام دادند نه تنها مردم نا امید نشدند بلکه حضور آنان نیز پررنگ تر شد و در این زمینه لطف خدا و تبعیت مردم از رهبری مشهود بود.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در برخی مسئولان ما تقوا دیده نمی شود ابراز داشت: متاسفانه در سال جاری شاهد تخریب برخی مسئولان و نهاد های ارزشی بودیم و این اقدامات در راستای اخلاق دینی و اسلامی نیست و باید از تخریب یکدیگر پرهیز کنیم.

رئیس شورای هماهنگی استان آینده کشور را در سال 98 درخشان تر دانست و گفت: به نظر بنده درچند ماهه  ابتدای سال شاهد رکود خواهیم بود و کسانی که به حساب افزایش قیمت ها،کالا انبار کردند متضرر خواهند شد و قیمت ها کنترل خواهد شد.

فخرالدینی ادامه داد: پیش بینی می کنم کشورهای منطقه در سال آینده خود را از یوغ استکبار خارج خواهند کرد و نشانه های آن در کشورهای عراق و پاکستان مشاهده می شود و علی رغم اینکه دولت سعودی و اسرائیل به دنبال تحریک همسایگان ما برای ایجاد مشکلات در کشور هستند این اتفاق نخواهد افتاد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار