محتوا محتوا

رئیس شورای اسلامی شهر یزد:


رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن رد ادعاهای برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی درزمینهٔ انتخاب شهردار یزد، ابراز داشت: گمانه‌زنی‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود مورد تائید ما نیست و هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش یزدامروز، رئیس شورای اسلامی شهر یزد در خصوص ماجرای استعفای جمالی نژاد، گفت: ظاهراً وزیر کشور ایشان را برای معاونت عمرانی این وزارتخانه در نظر گرفته و ازآنجایی‌که جمالی نژاد هم برای پذیرش این معاونت تمایل دارد استعفای خود را به شورا تقدیم کرده که البته هنوز با آن موافقت نشده است.

غلامعلی سفید درباره تصمیم نهایی شورا برای موافقت یا عدم موافقت با استعفای شهرداریزد اظهار داشت: پذیرش استعفای ایشان برای شورا سخت است و اگر جمالی نژاد بخواهد بماند همه شورای متفق‌القول بر ادامه حضور ایشان در یزد اصرار دارند اما اگر خود ایشان تمایلی برای ادامه همکاری نداشته باشد نمی‌توانیم اصرار کنیم هرچند که نمی‌خواهیم مانع پیشرفت ایشان بشویم و ناچار باید با استعفا موافقت کنیم.

سفید افزود: البته اگر وزارت کشور حکم ایشان را بزند عدم موافقت ما مانعی برای رفتن ایشان نیست.

رئیس شورای شهر یزد در خصوص گزینه‌های احتمالی شورا برای جانشینی جمالی نژاد هم گفت: به دلیل اینکه هنوز با استعفای جناب شهردار موافقت نشده و حکمی نیز از وزارت کشور زده نشده به هیچ گزینه‌ای فکر نکردیم چراکه هنوز جمالی نژاد شهرداریزد است و در صورت پذیرش استعفا یکی از معاونین را به‌عنوان سرپرست انتخاب کرده و سپس به‌صورت جدی برای انتخاب شهردارتصمیم گیری خواهیم کرد.

سفید ضمن رد ادعاهای برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی درزمینهٔ انتخاب شهردار ابراز داشت: گمانه‌زنی‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود مورد تائید ما نیست و هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه وجود ندارد.

عالی‌ترین مقام شورای شهر یزد با ابراز رضایت از عملکرد یک‌ساله شهردار گفت: ایشان عملکرد بسیار خوبی داشته و در یک سال اخیر اقدامات شایسته‌ای انجام داده هرچند بیشتر عملکرد ایشان در حوزه زیباسازی شهری دیده‌شده اما اقدامات عمرانی خوبی نیز وجود داشته که در زمان بهره‌برداری دیده خواهد شد.

سفید افزود: در یک سال اخیر کلنگ احداث 4 پل جدید زیرگذر زده‌شده و اتمام یک پل نیمه‌تمام دردستور کار شهرداری قرار داشته که با اتمام این پروژه‌ها و بهره‌برداری از آن‌ها تلاش‌های جمالی نژاد در این حوزه نیز ملموس خواهد شد.

رئیس شورای شهر یزد همچنین تلاش شهردار را درزمینهٔ افزایش وصول مطالبات و بودجه شهرداری قابل‌ستایش دانست و اذعان کرد: با تلاش‌های ایشان و مجموعه شهرداری یکی از بهترین سال‌های این نهاد درزمینهٔ مالی و بودجه رقم خورد.


انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار