پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

همزمان با دهه مبارک فجر برگزار می شود

یادواره «عاشقان شهادت » با برنامه های متنوع


فرمانده پایگاه مقاومت بقیه الله یزد از برگزاری یادواره عاشقان شهادت به مدت 10 شب ویژه ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش یزدامروز؛ فرمانده پایگاه مقاومت بقیه الله یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدندا از برگزاری یادواره عاشقان شهادت به مدت 10 شب خبر داد.

حسین دهقان اظهار کرد: یادواره سرداران و 46 شهید  محله بقیه الله از 13 الی 22 بهمن ماه در حسینیه بزرگ سید گل‌سرخ یزد با حضور سخنرانان استانی و کشوری و اجرای برنامه های متنوع هر شب از ساعت 19 برگزار می شود.


وی افزود: اجرای تئاتر «ساعت عاشقی» توسط هنرمندان استان یزد هر شب در یادواره اجرا می شود.


فرمانده پایگاه بقیه الله از اختصاص یک شب از یادواره به محفل انس با قرآن به یاد شهدا و مهاجر الی الله حاج حسن دانش خبر داد.


دهقان گفت: در شب آخر و همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ویژه برنامه « جنگ انقلاب» با برنامه های طنز و اجرای مجری توانمند یزدی « عباس گلرسان» و با حضور « سید محمد صادق آتشی» خواننده و شاعر ارزشی کشور برگزار می شود.


وی ضمن دعوت از مردم شریف دارالعباده یزد جهت حضور در یادواره عاشقان شهادت اذعان کرد: به فرموده رهبر انقلاب زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و جوانان پایگاه بقیه الله با تاسی از فرمان رهبری به منظور گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا و همچنین انتقال مفاهیم و ارزش های انقلاب و دفاع مقدس به نسل جوان اقدام به برگزاری این یادواره کرده اند که انشالله مردم یزد با حضور باشکوه خود در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا خادمان خود را دلگرم کنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار