محتوا محتوا

رئیس بسیج اصناف یزد:


رئیس بسیج اصناف استان یزد از برگزاری یادواره شهدای اصناف یزد و ۱۷ هزار شهید ترور خبر داد.

به گزارش یزدامروز، سرگرد علی اصغر سلمانی در دیدار فرمانده سپاه الغدیر استان، اعضای هیئت رئیسه بسیج اصناف و مدیران اتاق اصناف یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، از برگزاری یادواره شهدای اصناف استان یزد خبر داد و اظهار داشت: یادواره شهدای اصناف یزد و 17 هزار شهید ترور هفته آینده در یزد برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: این یادواره از شنبه 13 تیرماه تا جمعه 19 تیرماه هر روز صبح از ساعت پنج و نیم تا 8 و انشالله با حضور پرشور مردم و اصناف یزد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به فعال شدن بخش بانوان بسیج اصناف استان یزد، گفت: خوشبختانه با راه‌اندازی این بخش، تحول بسیار خوبی در ارتباط با صنوف مربوط به بانوان در استان یزد صورت گرفته و برنامه‌های مختلف و متنوع مناسب این قشر برگزار شده است.

سلمانی یکی از این برنامه‌ها را همایش ویژه آرایشگاه‌های زنانه دانست که در همین هفته برگزار شده و گفت: این همایش با محوریت معرفی و تاکید بر مصرف لوازم آرایشی ایرانی برگزار شده که خوشبختانه مورد استقبال خوب اعضای این صنف قرار گرفت.

رئیس بسیج اصناف استان یزد ادامه داد: یکی از موضوعات مهم در ارتباط با بازار، بحث محوریت علمای دینی در بازار است که در گذشته به صورت بسیار پررنگ وجود داشت ولی متاسفانه این موضوع الان نسبت به قبل کم رنگ‌تر شده است.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته که ان‌شاالله بتوانیم این موضوع را در استان یزد تقویت کنیم و دوباره نقش محوری و کلیدی علما در بازار را هماند گذشته احیا کنیم.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار