پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:

یادوراه شهدای کارمند چهره واقعی برخی از مسئولان استان را به مردم نشان داد/استاندار؛ دعوت کننده سخنران دلبسته به فتنه


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت:این سخنران توسط استاندار و فرزند مرحوم صدوقی پیشنهاد شد و ما نیز به‌واسطه احترامی که برای بیت شهید صدوقی قائلیم و هم برای آنکه چهره واقعی برخی مسئولان استان و خط ومشی آنان برای مردم مشخص شود با حضور این سخنران موافقت کردیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در مصاحبه با یزد امـــــروز در خصوص اتفاقات اخیر در یادواره شهدای کارمند استان گفت: شورای هماهنگی یک‌نهاد ارزشی بوده که با همه طیف‌ها و گروه‌ها در ارتباط بوده و با آن‌ها تعامل دارد و از وظایف این شورا تعظیم شعائر اسلامی و هماهنگی برگزاری مراسم ملی و دینی با دستگاه‌های اجرایی است.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی ادامه داد: مسئولیت هماهنگی‌ها و دعوت سخنرانان این‌گونه مراسم به عهده این شورا بوده و پس از ارائه لیست سخنرانان از تهران برای هر مراسم شورا بنا بر وظیفه ذاتی خود با مشورت نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار پس از جمع‌بندی نهائی از آن سخنران دعوت می‌کند.

وی در خصوص علت دعوت از سخنران دل‌بسته به جریان فتنه نیز اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌ها در شورا به شکلی است که سخنرانانی در راستای فرمایشات رهبری در مراسم مختلف دعوت می‌شوند به همین دلیل درگذشته آقای سید حمید روحانی به‌عنوان سخنران دعوت شد که موردانتقاد شدید استاندار و مسئولان استان قرار گرفتیم که چرا فراجناحی عمل نمی‌کنید.

وی افزود: این سخنران توسط استاندار و فرزند مرحوم صدوقی پیشنهاد شد و ما نیز به‌واسطه احترامی که برای بیت شهید صدوقی قائلیم و هم برای آنکه چهره واقعی برخی مسئولان استان و خط ومشی آنان برای مردم مشخص شود با حضور این سخنران موافقت کردیم.

محمد فخرالدینی رویکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را پیروی از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: به شما اطمینان کامل می‌دهم که هیچ فرد و یا گروهی نمی‌تواند شورا را تحت‌فشار قرار دهد چراکه این نهاد ارزشی تابع محض خط ولایت بوده و اگر شخص یا گروهی برخلاف اوامر رهبری عمل کند شورا در مقابل آن خواهد ایستاد.

فخرالدینی افزود: گاهی چنین حرکاتی هم به سود مردم و هم به سود افراد حزب الهی است چراکه اولاً چهره واقعی برخی افراد را به مردم نشان می‌دهد و دوما افراد دلسوز نظام و مطیع رهبری از چهره‌هایی که از نام امام (ره) برای رسیدن به اهداف خود سوءاستفاده می‌کنند شناخته می‌شوند و دوماً مردم از خواب غفلت بیدار شده و در شناخت مسیرهای انحرافی دقت بیشتری از خود نشان می‌دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به این نکته که برخی می‌گویند مجالس شهدا محلی برای تجمع‌های تبلیغاتی اصلاح‌طلبان شده گفت: کسانی که خون شهدا را دست‌آویز رسیدن به مقاصد حزبی و جناحی خود بکنند یقیناً چیزی جز خسران در دنیا و آخرت نصیبشان نخواهد شد.

وی خطاب به رسانه‌های سودجوی اصلاح‌طلب گفت: اگر فکر کردید بی‌ادبی نسبت به خون شهیدان رجائی و باهنر و 17 هزار شهید ترور و شهدای کارمند به سود شما تمام‌شده سخت در اشتباهید و هر چه زمان بگذرد مردم به ماهیت واقعی چهره شما پی برده و رسوا خواهید شد

وی شهدای ترور را مظلوم‌ترین شهدای کشور خواند و اظهار داشت: شهیدی که بدون هیچ‌گونه تجهیزات نظامی و آمادگی دفاعی به شهادت می‌رسد نماد مظلومیت است.

وی خطاب به مسئولین ارشد استان ابراز داشت: مسئولین بدانند مردم دارا لعلم و دارالعباده یزد هوشیار بوده و در مقابل کسانی که بخواهند از خط رهبری عدول کرده و خون شهدا را پایمال کنند ساکت نخواهند نشست و آنان را پشیمان خواهد کرد.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: تا پایان سال 4 برنامه مهم دیگر در پیش داریم و اجازه نخواهیم داد سخنرانانی ازاین‌دست افراد وارد یزد شوند و خوشحالیم که این اتفاق هم تلنگری برای ما و هم برای مردم و افرادی که دغدغه اعتلای نظام مقدس اسلامی رادارند بود و از مردم نکته‌سنج و فهیم استان نیز به خاطر بصیرتشان تشکر می‌کنم.


آخرین اخبار آخرین اخبار