پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با برپایی موکب یزدی ها در مجاورت حرم حضرت ابوالفضل(ع)؛

یزدی ها میزبان عزاداران حسینی در کربلای معلی می شوند


به همت هیئت رزمندگان اسلام و ستاد اربعین استان یزد موکبی با مشارکت مردم حسینیه ایران در مجاورت حرم حضرت ابوالفضل(ع) در ایام اربعین به منظور خدمت رسانی به زائران احداث خواهد شد.

به گزارش یزدامـــروز، مسئول اجرایی هیئت رزمندگان اسلام  یزد در مصاحبه با خبرنگار عصر فرهنگ از برپایی موکب پذیرایی از کاروان پیاده روی اربعین توسط مردم دارالعباده استان یزد در کربلای معلی خبر داد.

سید محمود حسینی گفت: این موکب با کمک رایزن فرهنگی ایران در کربلا در جوار حرم حضرت ابوالفضل العباس(ع) و با حضور 120 نفر از خدام اهل بیت احداث خواهد شد و به مدت 8 روز آماده پذیرائی از زائرین پیاده روی میلیونی اربعین حسینی است. ضمناً استقرار کانکسی برای امانت ساک و وسایل زائران و همچنین حضور تیمی از پزشکان یزدی از دیگر برنامه های حضور مردم دارالعباده در کربلای حسینی است.

حسینی با بیان اینکه این موکب در هر وعده از صبحانه ، ناهار و شام از 50 هزار زائر حسینی پذیرایی می کند، گفت: خیرین و مردم استان می‌توانند وجوهات نقدی خود را به شماره حساب  0108888880007 بانک ملی ستاد اربعین واریز کنند. همچنین می‌توانند نذورات خود از جمله گوشت، برنج، حبوبات و غیره را به دفتر ستاد دریافت کمک‌های مردمی واقع در خیابان انقلاب حسینیه سید محمد آقا تحویل دهند.

وی همچنین به همکاری ستاد اربعین استان یزد با هیئت رزمندگان اسلام  اشاره کرد و متذکر شد: این ستاد تا کنون با حضور امام جمعه، مسئولین استان، اصناف، هیئات و در چند شهرستان از جمله یزد، بافق و تفت جلسه هایی برای هماهنگی بهتر برگزار کرده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار