پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون توسعه مدیریت، منابع و استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در یزد:

یزد پیشرو در عرصه صنعت،معدن و تجارت/ جهش بزرگ اقتصادی در سال آتی اتفاق می افتد


معاون توسعه مدیریت، منابع و استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید این وزارتخانه در استان یزد گفت: آمارها در همه عرصه‌ها نشان دهنده پیشرو بودن استان یزد نسبت به دیگر استان‌ها از جمله در بخش صنعت، تجارت، معدن، اصناف و بازاریان داشته و قطعا چنین مردمی شایسته خدمت بیش از پیش هستند.

به گزارش خبرنگار یزد امــروز؛ معاون توسعه مدیریت، منابع و استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در آیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید صنعت، معدن و تجارت استان یزد، گفت: خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران، نه در شعار بلکه در عمل به عنوان باقیات و صالحات در کارنامه عمل افراد باقی می‌ماند.

علی یزدانی افزود: به طور قطع مدیر جدید این سازمان در استان یزد با حمایت مدیران و مسئولان استان یزد، صنعت‌گران و اصحاب رسانه استان یزد، برای رشد و توسعه استان یزد تلاش  خواهد کرد.


یزدانی زبانزد بودن در حوزه روحانیت، مرجعیت و همراهی با نظام و به وجود نیاوردن کوچکترین مشکلات امنیتی برای نظام را از ویژگی های ممتاز یزدی ها برشمرد و اظهار داشت: آمارها در همه عرصه‌ها نشان دهنده پیشرو بودن استان یزد نسبت به دیگر استان‌ها  از جمله  در بخش صنعت، تجارت، معدن، اصناف و بازاریان داشته و قطعا چنین مردمی شایسته خدمت بیش از پیش هستند.


این مسئول کشوری ادامه داد: نکته مهمی که در این دولت بر آن تاکید می‌شود، ارائه آمارهای صحیح بدون کم و زیاد به مردم است، ما به دنبال آمارهای غیرواقعی به مردم نیستیم و  تمام مصوبات دولت در سفرهای استانی، کارشناسی شده و سه ساله بوده و هیچ تعهدی برای دولت بعد ایجاد نمی‌کند که این نشان دهنده تعهد بالاترین مقام دستگاه اجرایی کشور به نظام و مردم است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: دولت در راستای حمایت از تشکل‌ها، خانه‌های صنعت و معدن و انجمن‌های علمی و تخصصی، از نظرات آنها در راستای توسعه همه بخش‌ها استفاده می‌کند و حضور رئیس جمهور یا معاون اول  وی در اکثر تشکل‌های بخش خصوصی گواه این ادعاست.


معاون توسعه مدیریت، منابع و استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: براساس آخرین آمارهایی که در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت موجود است، بیش از 84 هزار و 700 واحد فعال صنعتی در کشور با اشتغال بالغ بر 2 میلیون و 200 هزار نفر در حال فعالیت هستند که سهم اشتغال استان یزد قابل توجه است.


یزدانی با اعلام اینکه این واحدها در یک فضای رکودی با تورم  کنترل شده فعلی مشغول به فعالیت هستندگفت: البته راهکارهای خروج از رکود هم تدوین شده که یکی از این راهکارها، تقدیم لایحه خروج از رکود بوده است و به طور یقین با این لایحه و با اتخاذ تصمیماتی که در داخل کشور صورت گرفته، سال آینده شاهد یک جهش بزرگ در بخش‌های مختلف اقتصادی خواهیم بود.

گفتنی است در پایان مراسم از تلاش‌های محمدمهدی زارع تجلیل و محمدرضا علمدار به عنوان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد معرفی شد.


آخرین اخبار آخرین اخبار