پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

اختصاصی یزد امروز/حواشی خواندنی از نشست اصحاب رسانه با مدیرکل صدا وسیمای استان یزد؛

یوز ایرانی واس ماس!/بنده خودم اهل چالش هستم/ میکروفن ها موضع سیاسی حضار را مشخص می کند


نشست صبح امروزمدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد با خبرنگاران از حاشیه های جالب توجه و نشاط آوری برخوردار بود که خواندنش خالی از لطف نیست؛

 به گزارش خبرنگار یزد امـــــــروز؛ نشست صبح امروزمدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد با خبرنگاران از حاشیه های جالب توجه و نشاط آوری برخوردار بود که خواندنش خالی از لطف نیست؛

درابتدای جلسه  پس ازعرض خیرمقدم توسط مدیر روابط عمومی صدا و سیما استان، یکی از خبرنگاران اصرار داشت تا ابتدا حاضرین دیدگاه ها و سوالات خود را مطرح کنند و سپس دکتر پهلوانیان به ایراد سخن بپردازد که با مخالفت مدیر روابط عمومی روبرو شد که رئیس صدا وسیمای استان، پیشنهاد داد ابتدا وی خوش آمد گویی داشته باشد.

 

دکتر احمد پهلوانیان با منش متواضعانه خود گفت: به نظرم جلسه امروز جلسه هم اندیشی است چرا که بنده در مدت تصدی سه ماهه در این سازمان هنوز کار خاصی انجام نداده ام.

 

در ادامه یکی از خبرنگاران خطاب به مدیر کل صدا وسیمای استان گفت: متاسفانه سریال های ضعیف یزدی باعث تمسخر یزدی ها و لهجه آنان شده و امیدواریم با حضور شما در صدا وسیمای یزد شاهد تحولات اساسی دراین سازمان  یاشیم و به فرموده امام  راحل صدا و سیمای یزد  به دانشگاه تبدیل شود.

 

در این جلسه برخی خبرنگاران در هنگام صحبت  با توجه به نوع کلید میکروفون(چپ و راست) ازآن استفاده نمی کردند که همین نکته باعث واکنش یکی از خبرنگاران شد که خطاب به پهلوانیان گفت : اگر این میکروفن ها کلیدی نبودند خبرنگاران از آن استفاده می کردند. پهلوانیان هم جواب داد:  می خواهیم از این روش به  موضع سیاسی ( چپ وراست) افراد پی ببریم که با خنده حضار همراه شد.

 

یکی ازدیگراز خبرنگاران خواستار تغییر در برخی معاونت های سازمان شد و به مزاح گفت: البته  مدیرروابط عمومی را تغییر ندهید.

 

در حین سخنرانی پهلوانیان یک مگس سمج تمرکز وی را بهم زده بود خبرنگاری گفت: آمده شما را به چالش بکشد. پهلوانیان هم  با خنده پاسخ داد:  ما خودمان اهل چالشیم.


رییس صدا و سیمای یزد در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت : ما تنها بافت تازیخی یزد را  به هم وطنان و جهانیان نشان دادیم در حالی که در زمینه حیات وحش هم حرفهای زیادی برای گفتن داریم مثلا همین یوز ایرانی برای استان ماست یعنی واس ماس!

 

پهلولنیان وقتی با انتقاد خبرنگاری مبنی براستفاده از بازیگران و مجریان تهرانی  در شبکه استانی در مناسبت های مختلف روبرو شد گفت: من هم با شما هم عقیده هستم و حتی برخی از این دوستان نازهایی داشتند که ما توان ناز کشیدن نداشتیم.


وی علت دعوت از عمو پورنگ را در جشن تاسییس سیما تابان در خواست های مکرر کودکان یزدی عنوان کرد.


رییس صدا و سیمای یزد افزود: البته مجریان وهنرمندان توانایی در استان داریم  اما متاسفانه برخی پس از شهرت برای سازمان کلاس می گذارند.


وی گفت : در حوزه کودک مجبور به استفاده از مجری تهرانی شدیم و این مثل تزریق یک معتاد برای آرامش موقتی است  البته در حوزه کودک گام هایی برداشته شده و شما باور کنید زمانی که کودکان در سالن های این سازمان شلوغ می کنند و می دوند بنده خوشحال می شدم هر چند شاید برخی همکاران در دلشان به من ایراد بگیرند.


پهاوانیان در بخش دیگری از سخنانش خطاب به برخی مدیران استان گفت : همانطو که  به خود اجازه نمی دهم در حوزه های تخصصی مدیران دیگر دخالت کنم از مدیران عزیزاستان هم در خواست کی کنم  در حوزه تخصصی بنده دخالت نکنند.


پهاوانیان به ذکر خاطره ای در دوران نوجوانی خود پرداخت و گفت: بنده از به چالش کشیده شدن واهمه ای ندارم و یادم هست  در دوران نوجوانی که ورزش رزمی کار می کردم یک روز با یک دوستی تمرین داشتم چون ایشان از من قویتر و بزرگتر بود من سعی کردم با وی مدارا کنم به این امید که ایشان هم ملاحظه بنده را بکند اما نوبت که به ایشان رسید چنان بلایی به سرم آورد که یاد بگیرم از چالش نترسم..


این هم اندیشی با اجرای یک بیت شعر توسط یکی از خبرنگاران پایان یافت.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار