محتوا محتوا

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد یوم‌الله 22 بهمن را عید بزرگ ملت ایران دانست و گفت: در این روز اسلام ناب محمدی در کشور ظهور پیدا کرد.

 به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر، یوم‌الله 22 بهمن را عید بزرگ ملت ایران دانست و گفت: در این روز اسلام ناب محمدی در کشور ظهور پیدا کرد.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری عید انقلاب در ردیف اعیاد قربان و فطر قرار داردکه گرامی داشت آن در حقیقت گرامی داشت شعائر الهی است.

فخرالدینی با اشاره به رسالت مهم اصحاب رسانه در ترویج شعائر دینی اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه رسالت پیامبران را به عهده‌دارند و در دنیای امروز که رسانه‌ها نقش مهمی در بازتاب رویدادها و حوادث تاریخی دارند رسانه‌های انقلابی باید حضور پرشکوه و بی‌نظیر مشارکت آحاد ملت ایران در جشن انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن را به رخ جهانیان بکشند.

وی با اشاره به این مطلب که راهپیمایی عظیم مردم ایران اسلامی در یوم‌الله 22 بهمن نمونه مشابهی در جهان ندارد اظهار داشت: این سبک و سیاق برگزاری جشن ملی تنها مختص ایرانیان است و در دنیا چنین حضور میلیونی و خروش مردمی نظیر ندارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام به‌رسم هرساله خود تمام تلاش خود را برای دلسرد کردن مردم و پایین آوردن مشارکت ملی به کار بستند اما مطمئناً امسال نیز ترفندها و توطئه‌های آنان همچون گذشته اثری در عزم و اراده ملت آزاداندیش، سرافراز و سلطه ستیز ایران اسلامی نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار