پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر کل زندا‌ن‌های استان یزد:

۵۰ درصد پست‌های سازمانی اداری زندان‌های استان یزد نیرو ندارد


مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان یزد با اشاره به خالی بودن ۵۰ درصد از پست‌های سازمانی اداری زندان‌های استان یزد، از کاهش ۱۵ درصدی اعتبارات این اداره کل خبر داد.

به گزارش یزد امــــروز ، موسی احمدی پیش از ظهر امروز در شورای قضائی استان یزد که با موضوع وضعیت زندان‌های استان یزد برگزار شد، با تاکید بر اهمیت توجه به توسعه زندان‌ها در حد نیاز، اظهار داشت: برخی موضوعات سبب شده که مشکلات زیادی برای مجموعه زندان و مدیریت زندان‌های استان یزد ایجاد شود که باید نسبت به رفع این چنین مشکلاتی اقدام لازم انجام شود.


مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان یزد با اشاره به خالی بودن 50 درصدی چارت تشکیلاتی اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان، گفت: کمبود کادر اداری در این اداره کل می‌تواند مشکلات امنیتی زیادی برای مجموعه زندان ایجاد کند.


احمدی عنوان کرد: اداره کل زندان‌ها با کاهش 15 درصدی اعتبار همراه بوده که این کاهش اعتبارها اگر با میزان افزایش تورم در نظر گرفته شود، رقم بالایی به حساب می‌آید و همین کاهش زمنیه بسیاری از مشکلات را برای اداره کل زندان‌ها فراهم آورده است.


وی با تاکید بر وجود مشکلاتی در زمینه امکانات و اعتبار، گفت: ماموریتی که به زندان‌های استان واگذار شده، نسبت به بودجه و امکانات موجود تناسب کافی و لازم را ندارد.


مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان یزد با اشاره به افزایش تراکم جمعیت کیفری استان، گفت: باید با تسهیل بحث مرخصی زندان‌ها و هر راه قانونی دیگری، نسبت به کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها اقدام کرد.


احمدی با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات گفت: در حال حاضر با وجود اعتبار و امکانات کم، انتظارهای زیادی از این مجموعه وجود دارد.

 

منبع:تسنیم

آخرین اخبار آخرین اخبار