پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس‌کل دادگستری استان یزد:

۶۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان یزد کشف و ضبط شد


رئیس‌کل دادگستری استان یزد با تاکید بر اهمیت مبارزه با قاچاق مواد مخدر و ناامن کردن فضای استان یزد برای قاچاقچیان، از کشف ۶۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان یزد خبر داد.

به گزارش یزد امـــــروز، به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، محمدرضا حبیبی اظهار داشت: استان یزد محلی ناامن برای قاچاقچیان مواد مخدر است و دستگاه قضا در مقابله با این پدیده شوم بدون اغماض برخورد می‌کند.


وی با تاکید بر اینکه نباید قاچاقچیان مواد مخدر فضا را برای اقدامات شوم خود امن بدانند، خاطرنشان کرد: در یک‌سال گذشته با هماهنگی بین دستگاه‌های مربوطه، کشفیات نسبت به مدت زمان مشابه سال 92 افزایش چشمگیری یافته است.


رئیس‌کل دادگستری استان یزد با اشاره به اهمیت مشارکت دستگاه‌های مختلف در مبارزه با این پدیده شوم، افزود: دستگاه قضا در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر کوچکترین اغماضی نداشته و با برهم زنندگان امنیت و نظم عمومی قاطعانه رفتار می‌کند.


حبیبی یزد را محلی ناامن برای قاچاقچیان مواد مخدر دانست وخاطرنشان کرد: در یک عملیات از یک خودرو تانکردار حدود 650 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.

 

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: مواد مخدر معضلی نامطلوب در جامعه است که سبب از بین رفتن بنیان خانواده‌ها می‌شود و با توجه به اهمیت این موضوع دستگاه قضا بدون گذشت با عاملان این پدیده شوم برخورد می‌کند.

 

منبع:تسنیم


آخرین اخبار آخرین اخبار