پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مشاور فرمانده معظم کل قوا:

11 جنگ با تدبیر رهبری خنثی شده است/ موشک‌‌‌های 2 هزار کیلومتری داریم


مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه تجهیزات نظامی ما مثل موشک‌های 2هزار کیلومتری و تانک در داخل ساخته می‌شود، گفت: اگر ما کشور ضعیفی بودیم، امریکا یک لحظه هم در حمله به ایران درنگ نمی‌کرد.

یه گزارش یزدامروز؛ صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه ارتش در آستانه 19 بهمن روز نیروی‌ هوایی صبح امروز با حضور یگان‌های مختلف از نیروهای سه گانه و قرارگاه پدافند هوایی ارتش در مرکز آموزش های شهید خضرایی نهاجا برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر فرماندهان نیروی هوایی، امیر حبیبیان فرمانده حفاظت اطلاعات آجا و امیر ناصر آراسته مشاور فرمانده معظم کل قوا نیز حضور داشتند.

امیر آراسته در این مراسم، طی سخنانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، با بیان اینکه ارتش و شهدا و ملت در مقابل امریکا سر خم نکردند، گفت: امروز بزرگترین حلیه و توطئه دشمن در مسئله نفوذ متبلور شده و آنها می خواهند راه و میراث بجا مانده از شهدا را از این طریق نابود کنند.

وی ایران را امن‌ترین کشور منطقه عنوان کرد و افزود: طبق بررسی فاکتورهای مطرح در سنجش امنیت جهانی، ایران در میان 186 کشور دنیا رتبه یازدهم را دارد در حالیکه مستقل ترین کشور جهان نیز ایران است.

مشاور فرمانده کل قوا این امنیت را مدیون خون شهدا دانست و با اشاره به موضوع انتخابات آینده تصریح کرد: ان‌شاءالله در اسفندماه نیز همه پای صندوق های رای خواهیم رفت و از این میراث بزرگ حراست خواهیم کرد.

آراسته در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تاکنون 11 جنگ باید به ما تحمیل می‌شد که این امر صورت نگرفت و دلیل آن هم تدبیر رهبر معظم انقلاب و اقتدار بالای نیروهای مسلح است.

مشاور فرمانده کل قوا تاکید کرد: در صورت بروز هرگونه جنگی، دیگر این آنها نیستند که تعیین کنند کجا و با چه ابزاری بجنگیم و یا چه زمانی جنگ را تمام کنیم.

وی با بیان اینکه تجهیزات نظامی ما مثل موشک های 2هزار کیلومتری و تانک در داخل ساخته می‌شود، گفت: اگر ما کشور ضعیفی بودیم، امریکا یک لحظه هم در حمله به ایران درنگ نمی‌کرد.

میزان/


آخرین اخبار آخرین اخبار