پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

گفتگو با برادر مجروح بوشهری حمله تروریستی در کویت؛

3مجروح ایرانی درحادثه تروریستی کویت+ تصاویر وفیلم


حجت‌الاسلام محمودی در تشریح چگونگی وقوع این حمله تروریستی اظهار داشت: عامل انتحاری با لباس عربی و در حالی که سر خود را پایین انداخته بود و مواد منفجره‌ای زیادی را به خود بسته بود ، به نحوی که با دست‌های این مواد را گرفته بود وارد مسجد می‌شود و می‌خواست به صف‌های جلو برود.

به گزارش یزد امــــــروز، حجت‌الاسلام هادی محمودی برادر روحانی بوشهری، حجت‌الاسلام عبدالمجید محمودی که در حمله تروریستی به مسجد شیعیان کویت مجروح شده است، در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "منبری ها" گفت: اخوی ما سال‌ها است که در ماه مبارک رمضان برای تبلیغ و بیان احکام به کویت می‌آید و امسال هم بر همین اساس برای تبلیغ به کویت آمد.

وی گفت: اخوی معمولاً روزهای جمعه با دوستان و طلاب به مسجد جامع امام صادق(ع) که محل تجمع شیعیان برای نماز جمعه است می روند.

حجت‌الاسلام محمودی در تشریح چگونگی وقوع این حمله تروریستی اظهار داشت: عامل انتحاری با لباس عربی و در حالی که سر خود را پایین انداخته بود و مواد منفجره‌ای زیادی را به خود بسته بود ، به نحوی که با دست‌های این مواد را گرفته بود وارد مسجد می‌شود  و می‌خواست به صف‌های جلو برود.

وی افزود: به دلیل فشردگی صفوف نمازگزاران که در حال سجده بودند نتوانست جلوتر برود و در چند صف آخر خود را منفجر کرد و اخوی ما که در این مسجد بود مجروح می‌شود و بلافاصله به بیمارستان منتقل می‌شود.

بردار مجروح بوشهری درباره آخرین وضعیت شهدا و زخمی‌ها گفت: امروز ساعت 4:30 به وقت کویت 27 شهید کویتی تشیع می شود و شهدای دیگری از کشور هند هم بود.

 

 

وی خاطرنشان کرد: دیروز درحالی که دنبال برادرم می گشتم به جز برادرم دو نفر دیگر زخمی ایرانی هم بودند که یک نفرشان شناسی شده است.

حجت‌الاسلام هادی محمودی افزود: در این حمله تروریستی تقریباً 250 نفر زخمی شدند که هر ساعت یا دو سه ساعت یک‌بار اعلام می‌شود یک نفر شهید شده است و تا یک دو روز آینده تعداد قطعی شهدا و مجروحان مشخص می‌شود.

وی درباره وضعیت فعلی برادر خود بیان کرد: چند بقیه به لب و صورت خورده است و تقریباً یک‌طرف صورتش زخمی شده و شکم و پاهای او بر اثر سوختگی باندپیچی شده است و بر اثر اشائی که به وی برخورد کرده، یک دستش و دوتا پاهاش وضعیت مناسبی ندارد ولی از نظر کلی وضعیت هادی ندراد و مناسب است.

حجت‌الاسلام محمودی ادامه داد: دیروز رئیس‌کل بیمارستان از طرف حکومت آمد و از نزدیک جویای احوال اخوی ما شد و از طرف سفارت جمهوری اسلامی ایران و روحانیون منطقه و دوستان هم  عیادت کردند.

وی بیان داشت: ساعتی قبل پزشک آمد و وضعیت را جسمانی اخوی را برسی کرد و گفت انشالله تا یک یا دو روز آینده می‌توانیم وی را ترخیص کنیم و ما هم مقدمات برگشت به ایران را فراهم کنیم.

 

 

لحظه ورود عامل انتحاری حمله به مسجد کویت + فیلم و تصاویر

دوربین های مسجد امام صادق (ع) کویت لحظه ورود عامل انتحاری حمله خونبار روز گذشته را ضبط کرده اند.
به گزارش  باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از دیلی میل، دوربین های مسجد امام صادق (ع) کویت لحظه ورود عامل انتحاری حمله خونبار روز گذشته را ضبط کرده اند. بر اثر وقوع انفجار تروریستی در مسجد امام صادق (ع) واقع در منطقه الصوابر کویت، دست کم 27 نفر شهید و بیش از 200 نفر زخمی شدند. گفته می شود در پی وقوع این عملیات تروریستی، دولت کویت سه روز عزای عمومی اعلام کرده است. گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

 

لینک دانلود فیلم

انتهای پیام/عLoading the player...

آخرین اخبار آخرین اخبار