پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده انتظامی استان یزد:

3 هزار کیلوگرم تریاک و هروئین در یزد کشف شد/رشد 86 درصدی کشفیات مواد مخدر در یزد


فرمانده انتظامی استان یزد در جمع خبرنگاران از کشف 3000 هزار کیلوگرم مواد مخدر شامل تریاک و هروئین توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز، سردار ایرج کاکاوند در جمع خبرنگاران  در محل پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد و در کنار مواد مخدر کشف شده برگزار شد، اظهار داشت: نیروی انتظامی استان یزد به دنبال اطلاع از حرکت دو محموله بزرگ مواد مخدر از شرق کشور به سمت پایخت، عملیات اطلاعاتی در این زمینه را آغاز کرد.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر با جدیت کامل برخورد می‌کند، گفت: با اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از بارگیری و حرکت این محموله بزرگ، کارهای اطلاعاتی انجام شد و مسیر حرکت خودروها به صورت دقیق ردگیری شد.

فرمانده انتظامی استان یزد ادامه داد: در ادامه این عملیات، ماموران پلیس استان یزد یک دستگاه تریلی را در ایستگاه شهید مدنی مهریز و یک دستگاه تریلی کشنده را در ورودی شهر یزد متوقف کردند.

کاکاوند افزود: در این عملیات‌ها، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سه هزار کیلوگرم مواد مخدر را شامل 364 کیلوگرم هروئین و دو هزار و 636 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد توزیع این مواد مخدر را در پایتخت و شمال کشور داشتند، گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و همچنین تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی استان یزد، از ابتدای امسال تاکنون شاهد رشد 86 درصدی کشفیات مواد مخدر در یزد بودیم.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار