پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

طی سه سال گذشته؛

30 هزار نفر در بیمارستان های صحرایی یزد ویزیت شدند


رئیس چهارمین بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی گفت: ویزیت رایگان 30 هزار نفر در سه سال گذشته و ارجاع 200 نفربه بیمارستان‌های دانشگاهی و همچنین آموزش‌های سلامت به مردم، قطعاً در ارتقای وضعیت سلامت استان تأثیرگذار بوده است.

چهارمین بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی استان یزد صبح امروز با حضور مردم و مسئولان در ورزشگاه 6 هزارنفری شاهدیه افتتاح شد.

محمدرضا وفایی نسب رئیس بیمارستان در مصاحبه با یزدامروز؛ هدف از برپایی این بیمارستان را، آمادگی نیروهای تحت امر بسیج جامعه پزشکی در زمان بروز حوادث غیرمترقبه و خدمت‌رسانی به مردم مناطقی که کمتر به مراکز پزشکی دسترسی دارند عنوان کرد.

وفایی نسب در خصوص خدمات قابل‌ارائه در این بیمارستان خاطرنشان کرد: در این بیمارستان خدمات پزشک عمومی، دندانپزشکی داخلی، پوست، اطفال، خدمات تخصصی و فوق تخصصی، اعمال جراحی سرپایی و خدمات آموزشی اعم از آموزش بهداشت فردی و سلامت اجتماعی به همشهریان عزیز ارائه می‌شود.

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی ادامه داد: مراجعه‌کنندگان به این بیمارستان در صورت نیاز، به بیمارستان‌های دانشگاهی برای ادامه روند درمان به‌صورت رایگان، ارجاع خواهند شد.

وی در خصوص میزان اثرگذاری برپایی این بیمارستان بر سلامت استان هم اظهار داشت: متأسفانه آماری دراین‌باره نداریم اما ویزیت رایگان 30 هزار نفر در سه سال گذشته و ارجاع 200 نفربه بیمارستان‌های دانشگاهی و همچنین آموزش‌های سلامت به مردم قطعاً در ارتقای وضعیت سلامت استان تأثیرگذار بوده و سطح سلامت جامعه را برای مدت‌های طولانی بالا خواهد برد.

وفایی نسب از مردم منطقه شاهدیه درخواست کرد از فرصت به وجود آمده نهایت بهره را ببرند و با حضور در این بیمارستان به ارتقای سطح سلامت این منطقه کمک کنند.

رعایت نظم و مقررات بیمارستان نیز از دیگر درخواست‌های رئیس چهارمین بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی استان از مراجعه‌کنندگان بود.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار