پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر ستاد انتخابات استان یزد:

55نامزد در دهمین دوره مجلس در استان یزد با هم رقابت می‌کنند


دبیر ستاد انتخابات استان یزد اعلام کرد: در استان یزد 55 نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس با هم رقابت می‌کنند که تعداد نامزدها در اردکان 4نفر، در تفت ومیبد 12 نفر، در مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و مهریز 15 نفر و در حوز ه انتخابیه یزد و اشکذر 24 نفر می باشد.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد آوا، مصطفی سالاری دبیر ستاد انتخابات استان یزد با حضور در اتاق خبر ستاد انتخابات استان گفت: حضور پرشور مردم در ساعات اولیه در پای صندوق های رای بی نظیر بوده است و ما انتظار چنین حضوری در دقایق اولیه را نداشتیم.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات انجام شده و احساس تکلیفی که در مردم وجود دارد پیش بینی می‌شود انتخابات با شور و نشاط خاصی انجام شود و شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

سالاری با بیان اینکه 719 شعبه ثبت نام و اخذ رأی ، آرای مردم را در استان یزد دریافت می‌کنند، یادآور شد: برای راحتی بانوان 77 شعبه ویژه اخذ رای آنها در نظر گرفته شده است و 7 شعبه نیز در شهرستان های یزد، تفت، میبد و اردکان نیز کار اخذ رای از اقلیت‌ها را انجام می‌دهند.

وی اعلام کرد: در استان یزد 55 نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس با هم رقابت می‌کنند که تعداد نامزدها در اردکان 4نفر، در تفت ومیبد 12 نفر، در مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و مهریز 15 نفر و در حوز ه انتخابیه یزد و اشکذر 24 نفر می باشد.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه در 9 دوره مجلس شورای اسلامی میانگین مشارکت مردم استان 60 درصد بوده است، ادامه داد: با توجه به اینکه میزان ثبت نام نامزدها در این دوره از مجلس رشد 190 درصد ی داشته است انتظار می رود که میزان مشارکت مردمی نیز در این دوره بالاتر ازگذشته  باشد.

سالاری تأکید کرد: تعامل و همکاری خوب هیئت‌های اجرایی و نظارت استان از ویژگی‌های این دوره از انتخابات است و آموزش های لازم نیز برای دست اندرکاران انتخابات در این دوره با دقت بیشتری انجام شده است و تاکنون کمترین تخلفات انتخاباتی نیز در استان وجود داشته است.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار