پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول دفتر آستان قدس شهرستان یزد:

6 هزار خادمیار رضوی در یزد فعالیت دارند


جواهری گفت: در حال حاضر قریب به ۶ هزار خادمیار در سطح شهرستان یزد با انواع و اقسام تخصص ها به عنوان پشتیبانی برای کانون های محلی فعالیت می کنند.

به گزارش یزدامروز؛ هجدهمین کانون خادمیاری رضوی شهر یزد شب گذشته در محل مسجد امام علی(ع)  شهرک  رزمندگان افتتاح شد.

حسن جواهری مسئول دفتر آستان  قدس شهرستان یزد در این  مراسم  عنوان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب به تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر اینکه خدمت رسانی آستان قدس فقط به مشهد مختص نباشد و در سراسر استان ها و کشور ترویج داده شود، کانون های خادمیاری  در دو محور فعالیت های فرهنگی و محرومیت زدایی در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کردند. 

وی با بیان اینکه کانون خادمیاری حاج احمد متوسلیان هجدهمین کانون آستان قدس در  شهر یزد است، ابراز داشت: خوشبختانه هیات های مذهبی زیادی در سطح شهر و استان فعالیت میکنند که برای همگرایی بیشتر  این هیئات زیر پرچم امام رضا(ع)، شهر یزد به بیست منطقه تقسیم شده و تا کنون ۱۸ کانون در  این مناطق  آغاز به کار کرده اند.

جواهری تاکید کرد: در حال حاضر قریب به ۶ هزار خادمیار در سطح شهرستان یزد با انواع و اقسام تخصص ها به  عنوان پشتیبانی برای کانون های محلی فعالیت می کنند. این افراد جز جمعیت جوان و پرانرژی استان  بوده به گونه ای که ۷۰ درصد آنان زیر چهل سال دارند.

این مقام مسئول گفت: انشاالله با برافراشتن پرچم امام رضا(ع) همگرایی ها در استان یزد افزایش یافته و از توان خادمیاران در راه محرومیت زدایی و مباحث فرهنگی نهایت استفاده را خواهیم برد.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار آخرین اخبار