پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد

80 شهید گمنام مهمان 25 استان کشور خواهند بود/ یزد فاقد سهمیه دریافت شهیدگمنام


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از زمان تشییع و تدفین شهدای گمنام خبر داد و گفت: پیکرهای طیبه 80 شهید گمنام دفاع مقدس که در دوره اخیر در مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، مجنون، العماره و زبیدات کشف شده‌اند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها(فاطمیه اول) در 42 نقطه از 25 استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

به گزارش یزد امـــــروز؛ سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از زمان تشییع و تدفین شهدای گمنام خبر داد و گفت: پیکرهای طیبه 80 شهید گمنام دفاع مقدس که در دوره اخیر در مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، مجنون، العماره و زبیدات کشف شده‌اند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها(فاطمیه اول) در 42 نقطه از 25 استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

وی افزود: ضمنا پیکر مطهر 40 شهید دیگر در شرف شناسایی هستند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در مصاحبه با تسنیم با اشاره به میزبانی استان‌های کشور از شهدای گمنام گفت: استان‌های قم، خراسان جنوبی، یزد، آذربایجان غربی، البرز و کردستان در این دوره در نوبت دریافت شهید گمنام نمی‌باشند.

سردار باقرزاده همچنین با اشاره به مراسم تدفین شهدای گمنام در پایتخت گفت: در تهران مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر 3 شهید گمنام در روز جمعه 15 اسفندماه 93 در محل فاطمیه جدید تهران واقع در خیابان فاطمی انجام خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: انتظار می‌رود مراسم بزرگداشت حضرت زهرا (سلام الله علیها) در کنار شهدا با شور و استقبال عموم مردم به ویژه جوانان عزیز در نقاط پیش بینی شده در سراسر کشور برگزار شود.


آخرین اخبار آخرین اخبار