شناسه : 38192437
مدیر کل کمیته امداد استان یزد خبر داد

اجرای طرح ذبح ابراهیمی درروز عید قربان در یزد


شجاعان گفت : کمیته امداد در روز عید قربان در قالب مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی با مشارکت بانک‌های استان یزد نسبت به ذبح گوسفند و توزیع در بین محرومان اقدام می‌کند.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از بهاباد ، محمد شجاعان درجلسه شورای اداری بهاباد به برگزاری رزمایش همدلی و کمک مومنانه اشاره کرد و افزود: به لطف خدا و به برکت رزمایش مواساتی که توسط مقام معظم رهبری مطرح شد، حضور گسترده همه مردم  کشور و استان را شاهد بودیم به گونه‌ای که یک ایران همدل به وجود آمد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد ادامه داد: کمیته امداد استان با هدف‌گذاری که در روز عید قربان انجام داده، قرار است تعداد 5 هزار گوسفند را توسط خیران و بانک‌های استان و اصناف تهیه و ذبح کرده و میان نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر استان توزیع کند.

وی با اشاره به نقش مهم ائمه جمعه در تبلیغ و ترویج سنت حسنه قربانی در جامعه، بیان کرد: برای تحقق برنامه عید قربان، ادارات و سازمان‌های مختلفی از جمله اصناف و بازاریان، مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه، سپاه، بسیج، ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره)، بانک‌ها و صنایع با کمیته امداد همکاری می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با بیان اینکه کمیته امداد در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی تاکنون منشا اثر و خدمت برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه بوده است افزود: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که کمیته امداد دنبال می‌کند، بحث توانمندسازی و اشتغال‌زایی مددجویان است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد اشتغال و توانمند‌سازی مددجویان را یکی از مهمترین اولویت‌های این نهاد دانست و گفت: امسال در استان یزد شش هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد ایجاد می‌شود.

محمد شجاعان در نشست تکریم و معارفه ورسای پیشین و جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد اظهار داشت: رویکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت و مسئله اشتغال مددجویان است.

وی تصریح کرد :  در این راستا، پیش‌بینی شده که از سوی این نهاد در استان یزد، شش هزار فرصت شغلی برای مددجویان به وجود آید تا زمینه خروج آنها از مشکلات اقتصادی و فقر فراهم شود.

نشست شورای اداری بهاباد  به منظور تودیع ومعارفه رییس جدید کمیته امداد امام خمینی ره بهاباد با حضور  فرماندار ، امام جمعه ، رئیس شورای اسلامی شهر، اعضای شورای اداری  وکارکنان امداد در محل سالن مجتمع علامه ملا عبدالله بهابادی بهاباد برگزار و از زحمات رمضان باقری قدردانی و حمید دهقان بهابادی به عنوا ن رییس جدید کمیته امداد بهاباد معرفی شد .

انتهای پیام /
آدرس کوتاه :