شناسه : 38973628
مدیرکل استاندارد یزدخبرداد؛

از واحدهای دارنده زنجیره کامل تولید حمایت می شود


مدیرکل اداره استاندارد استان یزد: واحد‌های متقاضی، که زنجیره کامل تولید دارند، در حیطه وظایف و اختیارات، تحت حمایت استاندارد قرار می‌گیرند.

به گزارش یزدرسا، محمد رضا زارع بنادکوکی گفت: واحد‌های تولیدی می‌توانند با تکمیل زنجیره تولید خود از اتلاف منابع مالی، انسانی و ... جلوگیری نمایند و با ایجاد ارزش افزوده، خلق ارزش نموده و به اقتصاد کشور کمک نمایند.

وی افزود: تدارک ولجستیک مواد اولیه‌ای که قرار است در فرآیند تولید مشارکت داشته باشند، جدای از هزینه بر بودن، نیازمند صرف زمان است.

مدیر کل استاندارد یزد ادامه داد: به واحد‌های تحت پوشش این اداره کل توصیه اکید داریم در صورتی که می‌توانند دراستان و یا حتی در مجاورت واحد‌های تولیدی خود به تولید مواد اولیه و آماده سازی کالا‌هایی که حد واسط تولید محسوب می‌شوند مبادرت نمایند، به هیچ عنوان فرصت را از دست نداده و سرمایه گذاری لازم را انجام دهند که علاوه بر منافع مالی، استقلال تولید رانیز در پی خواهد داشت.

زارع بنادکوکی تاکید کرد:گردانندگان بنگاه‌های اقتصادی بابکارگیری واستفاده ازنخبگان و مدیران مجرب زنجیره تولید، که فعالیت‌های لازم برای پذیرش مواد اولیه، تولید محصول، کنترل کیفیت، بسته بندی، حمل و نقل و برنامه تحویل را همواره مد نظر دارند، می‌توانند با اطمینان خاطردر مسیر تولید پایدار گام بردارند.

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد گفت:عقیده داریم که تولید پایدار در گرو صادرات مستمرو به روز بودن با تجارت جهانی است، از این رو تمامی کارکنان اداره کل استاندارد استان یزد در جهت هموار سازی مسیرصادرات و واردات ساعی هستند، ضمن این که در خصوص نمونه برداری از محموله‌های صادراتی استان طبق ضوابط جدید، به دنبال پیاده سازی راهکاری هستیم تا کمترین اتلاف وقت را صادرکنندگان عزیز داشته باشند.
انتهای پیام/کآدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.