شناسه : 37856464


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از آغاز مرحله اول رزمایش کمک مومنانه و توزیع بیش از 1500 بسته کمک معیشتی به اقشار ضعیف شهرستان خبر داد.

به گزارش یزد رسا؛ با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه، سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق، محمدی رئیس شورای شهر، فخر مدیرروابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی و جمعی از مسئولین وخیرین مرحله اول رزمایش کمک مومنانه و توزیع بسته معیشتی بین اقشار ضعیف در محل سالن 9 دی ناحیه مقاومت بسیج بافق تشکیل شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: قرارگاه مواسات در شهرستان پس از دستور مقام معظم رهبری تشکیل شد.

وی در ادامه افزود: در این جلسات با همراهی وکمک همه مسئولین در کمیته امداد، بهزیستی، موسسات خیریه و بسیج همه اقشار و حوزههای مقاومت و پایگاههای زیرمجموعه آنها و معتمدین سطح شهرستان از نظرات آنها استفاده و اقشار ضعیف و آسیب دیده در مقابله با ویروس کرونا شناسایی و 1500 بسته با ارزش بیش از 3 میلیارد ریال تهیه شد.

سرهنگ صادقی تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی که انجام شد این رزمایش در سه مرحله انجام خواهد شد که مرحله اول در ابتدای ماه مبارک رمضان، مرحله دوم درنیمه ماه همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) و مرحله سوم نیز قبل از عید سعید فطر برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیح بافق هدف از برگزاری  این رزمایش را کمک به افرادی که در بروز ویروس کرونا دچار خسارت و زیان شدند بیان و اظهار داشت: افرادی که دچار آسیب های اقتصادی و مالی شدند تحت پوشش قرار خواهند گرفت و این رزمایش با رمز یا صاحب الزمان(عج) شروع و با حضور مسئولین توزیع خواهد شد.

در ادامه امام جمعه بافق و رئیس قرارگاه مواسات ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با بیان اینکه  رمضان ماه نزول قرآن است گفت: وظیفه همه مسلمانان کمک به انسان هایی است که قدرت و توان مالی ندارند. یکی از شروط مسلمان واقعی این است که به فکر دیگر انسان ها باشد و این حرکت در شهرستان بافق نهادینه شده و حتی پیش از شیوع کرونا ویروس خدمات بسیار ارزشمندی در بحث های بهداشت، درمان و … انجام گرفته است.

حجت الاسلام سلیمانی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان برای اجرای رزمایش مواسات با بیان اینکه فعالیت گسترده ای در سطح کشور انجام گرفته که نمونه آن در شهرستان بافق است،امیدوار شد این حرکت استمرار داشته تا چراغ کم نور خانواده های نیازمند نورانی تر شود و دعای خیر آنان بدرقه راه ما باشد.

انتهای پیام/ع.ع
آدرس کوتاه :