شناسه : 38827431
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ابرکوه خبر داد

آغاز طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» در ابرکوه


ابرقویی گفت: طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» با همکاری میان ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با محوریت پایگاه‌های بسیج و پایگاه جامع سلامت با حضور فعال بسیجیان در محلات مختلف، در حال اجرا بوده و ادامه خواهد داشت.

به گزارش یزدرسا؛ مهدی ابرقویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ابرکوه در گفتگو با خبرنگار سروابرکوه گفت: طرح محله‌محور شهید حاج قاسم سلیمانی باهدف کنترل و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، افزایش رعایت اصول بهداشتی، کاهش میزان بستری و مرگ‌ومیر، به‌صورت محله‌محور و با شعار" هر خانه؛ یک پایگاه سلامت" در شهرستان ابرکوه آغاز به‌کار کرده است.

وی تاکید کرد: ازآنجا که سلامت مردم مهمترین مقوله‌ در شرایط کرونایی است با تعامل و همکاری متقابل مردم و دستگاه‌ها می‌توان به تغییرات اساسی در زمینه ارتقا بهداشت شهرستان دست‌یافت.

ابرقویی افزود: این طرح  با همکاری میان ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با محوریت پایگاه‌های بسیج و پایگاه جامع سلامت با حضور فعال بسیجیان در محلات مختلف، در حال اجرا بوده و ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: در حال حاضر برادران و خواهران بسیجی پایگاه شهید باهنر و حضرت مریم (س) پس از حضور در جلسه توجیهی با اشراف کامل بر بلوک‌بندی مناطق مسکونی و نیروی انسانی، طرح شهید سلیمانی را در محله نبادان فعال کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: امیدواریم مدیریت و کنترل کرونا همچون چندماه گذشته، از طریق مشارکت مردمی، هماهنگی بین بخشی و بهره‌گیری از یاری نیروهای بسیج و مردم، با موفقیت انجام شود.

وی ادامه داد: شهروندان گرامی باید بدانند که بسیجیان با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و مزین به نماد طرح ،جهت کسب مشخصات مراجعه خواهند کرد. ضمناً علاقه‌مندان جهت همکاری می‌توانند به پایگاه‌ها و حوزه مقاومت بسیج محلات مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.