شناسه : 38799016
رئیس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه خبر داد

آغاز طرح شهید سلیمانی در شهرستان ابرکوه


اکرمی در این جلسه اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی با مشارکت شبکه بهداشت درمان و ناحیه مقاومت بسیج، با عنوان مدیریت و کنترل کووید 19 به شیوه محله محور مبتنی بر (هر خانه یک پایگاه سلامت) در شهرستان راه‌اندازی شده است.

به گزارش یزدرسا به نقل از سروابرکوه؛ روز گذشته نخستین جلسه توجیهی کمیته‌های آموزشی و نظارتی طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور اعضای کمیته‌ها در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابرکوه برگزار شد.

 عبدالحسین اکرمی رئیس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه در این جلسه اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی با مشارکت شبکه بهداشت درمان و ناحیه مقاومت بسیج، با عنوان مدیریت و کنترل کووید 19 به شیوه محله محور مبتنی بر (هر خانه یک پایگاه سلامت) در شهرستان راه‌اندازی شده است.

وی افزود:پیشگیری و کنترل این بیماری از طریق مشارکت مردمی و بهره‌گیری از نیروهای بسیج و داوطلب، جهت قطع زنجیره انتقال ویروس با افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رهگیری و رصد فعال، کاهش بستری و مرگ و پوشش حمایتی از گروه‌های در معرض خطر، از اهداف کلی و اختصاصی این طرح می‌باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه تاکید کرد: این طرح برای مدیریت منطقی و صحیح برنامه‌ها در سطح شهرستان با تشکیل چهار کمیته حمایت و قرنطینه خانگی یا غیرخانگی، کمیته امداد، کمیته رهگیری و مراقبت، کمیته آموزش همگانی، کمیته پایش و نظارت، کمیته عملیاتی محله یا منطقه، با مدیریت فرماندار فعالیت خود را آغاز کرده و در حال اجرا ست.

وی در پایان با تقدیر از بسیج اظهار داشت: ریشه کنی کرونا نیازمند همراهی و همکاری همه اقشار مردم و رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی است.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.