شناسه : 39093280

آمریکا کوتاهی‌های گذشته‌ را جبران نکند درهای دیپلماسی بسته خواهد شد


حجت الاسلام حسینی گفت:

به گزارش یزدرسا؛ حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام‌جمعه ابرکوه در خطبه‌های نمازجمعه این هفته گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار مجازی با مردم آذربایجان و تبریز؛ با هم‌نگری ضعف‌ها و قوت‌ها را ضروری و دستاوردهای 42 ساله را راه علاج ضعف‌ها و عقب‌ماندگی‌هایی که محصول انقلابی عمل نکردن است، دانستد.

وی افزود: شمارش معکوس برای سوم اسفند روز اجرای مصوبه مجلس جهت لغو همه تحریم‌ها آغازشده و اگر آمریکا و غرب نتوانند جبران کوتاهی‌های گذشته‌شان را بکنند، درهای دیپلماسی بسته‌شده و فرصتشان از دست خواهد رفت و دولت ما به‌حسب قانون موظف است تولید سالانه ۱۲۰ کیلوگرم اورانیوم ۲۰ درصدی را ذخیره کند، بازرسان آژانس انرژی اتمی را اخراج و اجرای پروتکل‌های الحاقی را متوقف سازد. 

حسینی عنوان کرد: خارج کردن انصارالله از لیست تروریسم و لغو تحریم‌ها علیه یمن برنامه ظاهری بایدن با اهدافی پنهان است که می‌خواهد با قربانی بن سلمان به‌جای آل سعود، اختیار عربستان از دست آمریکا خارج نشود. چراکه درواقع شکست عربستان در جنگ یمن برای آنها از شکست داعش سخت‌تر است.

وی بیان داشت: سالروز شهادت شیخ فضل‌الله محلاتی نماینده امام در سپاه و روحانی فداکار و همراهان را تسلیت می‌گوییم، که حاملان امانت وحی و رسالت هستند که از دیوارهای فیضیه گرفته تا زندان‌های مخوف و انفرادی رژیم شاه، از کوچه و خیابان تا مسجد و محراب همه گواه خون پاک این شهدا است. 

سروابرکوه

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.