شناسه : 37991582
مدیر استاندارد یزد:


مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت: ایجاد مجتمع و شهرک طلا در استان یزد یک ضرورت است.

به گزارش یزد رسا؛ محمد رضا زارع بنادکوکی که به اتفاق فرماندارو مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی یزد به بازدید از واحد تولیدی النگوی عقیق رفته بود افزود:با ایجاد مجتمع وشهرک طلا ،تمامی سازندگان و حتی فروشندگان مصنوعات طلا و جواهر استان می توانند در این مجموعه حضور یابند .

وی در این خصوص ادامه داد:از جمله مشکلات پیش روی استاندارد یزد سختی نظارت و کنترل سازندگان طلای استان است ،چرا که پراکندگی موجود برنامه ریزی های نظارت و بازرسی را در گاهی از موارد غیر ممکن و مختل می سازد.

این مقام مسئول تاکید کرد:در صورتی که سازندگان مصنوعات فلزات گران بهای استان دور هم جمع شوند ،به راحتی متصدیان آن ها می توانند از استاندارد یزد خدمات گرفته و انتقال امکانات آموزشی و مشاوره ایی به آنان سهل تر انجام می شود.

  مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت:از جمله دیگر مزایای ایجاد مجتمع و شهرک طلا آن است که نیروی انتظامی با قوت و سهولت بیشتری می تواند نسبت به تامین امنیت این قشر مبادرت ورزد، که این رویه سبب می شود آرامش خاطر خوبی برای سازندگان فراهم شود.

زارع افزود: تولیدات طلای یزد جلوه دیگری به صنایع دستی استان داده ، و متقاضیان و مشتریان زیادی را از اقصی نقاط کشور وجهان به سوی خود کشیده ،به گونه ایی که از این طریق یزد به معروفیت خاصی دست یافته است.

 وی در پایان گفت : صنعت زیور آلات طلا وجواهر در استان ، یکی از صنایع ریشه دار می باشد ، ویزد توانسته است ، همیشه به عنوان یکی از استان های مطرح در این حوزه به حساب آید، که ما وظیفه داریم نسبت به حفظ این جایگاه  کوشا باشیم.

 
آدرس کوتاه :