شناسه : 37967435
سنگربان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران:


حمید بهزادپور گفت: آمریکا با هر فرد و نهادی که به ملت ایران صادقانه خدمت کند مشکل‌ دارد و تحریم نیروی انتظامی نیز از خوی استکباری نشات گرفته است.

حمید بهزاد پور در گفتگو با خبرنگار یزد رسا؛ با اشاره به تحریم نیروی انتظامی کشور از سوی دولت آمریکا گفت: پليس هر كشور مسئولیت امنيت شهروندان در درون مرزها را برعهده داشته و مهم‌ترین نهاد نظارت اجتماعی است .

سنگربان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان افزود: در کشور ما نیز نیروی انتظامی وظایف متعددی داشته و به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود که بیشتر بخش‌های این نیرو وظیفه امنیتی و نظامی دارند.

بهزاد پور، استقرار نظم، امنيت و تأمین آسايش جامعه، مقابله با حرکت‌های مخل امنيت كشور، تأمین امنيت مراسمات مختلف و حراست از اماكن و تجهيزات غیرنظامی را بخشی از وظایف پلیس در ایران اسلامی برشمرد و اظهار داشت: بحمدالله این نیرو با جذب جوانان مومن و انقلابی از بدو تأسیس تاکنون درانجام وظیفه نهایت تلاش خود را داشته و این تحریم‌ها گواه این مطلب است که وظایف خود را به‌درستی انجام داده و می دهد.

وی تقدیم شهدای گران‌قدر به کشور در حوزه‌های مختلف را نشان از درستی حرکت نیروی انتظامی در مسیر دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دانست و ابراز داشت: دولتمردان آمریکائی علی‌رغم ادعاهای خود مبنی بر حمایت از ملت ایران  با هر فرد و نهادی که به ملت، صادقانه خدمت کند مشکل‌دارند و تحریم نیروی انتظامی توسط آنان به‌واسطه همین خوی استکباری است.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در پایان اظهار داشت: بنده به نمایندگی از ورزشکاران استان یزد و اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی کشور از تلاش‌های مجدانه پلیس در عرصه‌های مختلف به‌ویژه تأمین امنیت تشکر کرده و اقدام خصمانه آمریکائی‌ها را نتیجه انزوا و زبونی دولت این کشور در برابر اقتدار و عظمت این نیروی جان‌برکف می‌دانم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :