شناسه : 37753355
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

تحقق جهش تولید، بسیاری از معضلات اقتصادی کشور را رفع می‌کند


سالک گفت: اگر جهش تولید محقق شود، بیکاری از بین می‌رود، زمینه ازدواج جوانان فراهم می‌شود و بسیاری از معضلات اقتصادی جامعه حل می‌شود.

حجت‌الاسلام احمد سالک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا پیرامون نامگذاری سال با عنوان «جهش تولید» گفت: امسال تحت عنوان جهش تولید نامگذاری شده است که این دو واژه بیانگر دو فرهنگ بسیار غنی است؛ پشتوانه فرهنگی «جهش»، جهاد و مجاهدت و تلاش و کوشش و مقابله با هرگونه تنبلی و بیکاری است.

وی ادامه داد: این جهش ابزار خودش را نیاز دارد، یعنی بایستی که با ابزار جهادی به میدان رشد تولید ملی رفت.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اضافه کرد: تولید هم فرهنگی دارد و اگر قرار است محصولی به دست بیاید لازمه‌اش این است که ابزار کار این محصول فراهم شود.

سالک خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری در جهت تولید، استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و نقشه‌های رقابتی در سطح جهانی را باید در عرصه تولید محصولات مدنظر قرار داد.

وی عنوان کرد: نکته مهم در زمینه تولید، نیاز جامعه امروز ما است که باید مورد توجه قرار بگیرد و تولیدات متناسب با نیازها و مطالبات مردم باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد: جهش تولید دو فرهنگ به هم پیوسته است برای رفع نیازهای داخلی و مقابله با هرگونه تحریم اقتصادی، صنعتی و سیاسی که استکبار جهانی علیه ما اعمال کرده است.

سالک تصریح کرد: اگر جهش تولید محقق شود، بیکاری از بین می‌رود، زمینه ازدواج جوانان فراهم و بسیاری از معضلات اقتصادی جامعه حل می‌شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.