شناسه : 38101020
معاون توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان یزد اعلام کرد


معاون توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان یزد گفت: تعیین مکان مناسب برای دوچرخه‌سواری بانوان اقدامی لازم است که نیاز به یک اراده و تصمیم همگانی دارد.

سید احمد هاشمی معاون توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، پیرامون فعالیت‌های این مجموعه جهت تعیین فضایی برای دوچرخه‌سواری بانوان گفت: تعیین مکان مناسب برای دوچرخه‌سواری بانوان اقدامی لازم و ضرروی برای استان یزد است که نیاز به یک اراده و تصمیم همگانی دارد و مجموعه مدیریت استان باید در این زمینه ورود کند.

وی با بیان اینکه اینطور نیست که فقط یک مجموعه مسئول این کار باشد، اظهار داشت: همه از جمله استانداری، شهرداری، اداره ورزش و جوانان، سازمان مدیریت و دیگر مجموعه‌های مرتبط باید برای این مهم پای کار بیایند.

معاون توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان استان یزد افزود: یکی از مکان‌هایی که ما برای ورزش و دوچرخه‌سواری بانوان پیشنهاد دادیم ورزشگاه بزرگ واقع در پشت پارک کوهستان است که البته آنجا باید ساماندهی شود و نیاز به اعتبار دارد.

هاشمی خاطرنشان کرد: افزون بر این، ما دو مکان دیگر را نیز پیشنها دادیم که یکی در نزدیکی پل الغدیر و یکی هم در محل دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی در منطقه خلدبرین است که این‌ها مکان‌های مناسبی هستند.

وی با بیان اینکه تعیین فضاهای مناسب برای دوچرخه‌سواری و ورزش بانوان اقدامی کاملا بجا و لازم است عنوان کرد: اگر اراده‌ای جهت این اقدام وجود داشته باشد ما آمادگی همکاری در این زمینه را داریم و این اقدامی است که صدرصد و قطعا باید صورت بگیرد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :