شناسه : 38219519


فرمانده انتظامی استان از دستگيري 2 سارق حرفه اي با 40 فقره سرقت منزل در یزد خبر داد.

به گزارش یزد رسا؛ سردار "عباسعلی بهدانی فرد" درباره جزئیات اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در شهر یزد شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان به صورت ويژه در دستوركار تيمي از كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان قرار گرفت.

وي افزود: كارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتي و عملیاتی و بازنگری محل های وقوع سرقت، موفق به شناسایی مخفیگاه 2 سارق حرفه ای شدند و به همین منظور هماهنگی لازم با مقامات قضائی را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه ماموران در یک عملیات ضربتي سارقان را در یک منزل مسکونی در شهر یزد دستگیر کردند خاطرنشان کرد: متهمان در اداره پلیس به 40 فقره سرقت از منازل مسکونی در شهر یزد اعتراف کردند.

بهدانی فرد با بیان اینکه متهمان این پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند، افزود: با تحقیقات پلیس، مشخص شد این افراد بیشتر دست به سرقت از منازلی می زدند که از لحاظ ایمنی و وسایل ضد سرقت در وضعیت ضعیفی قرار داشته اند لذا می طلبد شهروندان با تقویت سیستم های ضد سرقت منزل همانند قفل درب، نصب دوربین، حفاظ پنجره و ... سارقان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند.




آدرس کوتاه :


مرد نگهبان
دستگیری سارقین اگر هزار بار هم انجام بشه هیچ فایده ای نداره چون سرقت مثل ویروس میمونه و به سرعت پخش میشه و هرگز هم قابل ریشه کنی نیست در حالیکه اگر پلیس اطلاع رسانی کنه که درب یا حفاظ ضد سرقت وجود خارجی نداره و سارقین فقط قفلها را باز یا تخریب میکنند و به جنس درب و حفاظ هم کاری ندارند و تنها راه غیر ممکن کردن ورود سارقین اینه که قفل ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پاسیو، بالکن و پنجره ها نصب کنند که اگر دزدان تا پشت در و پنجره ها هم رسیدن، به هیچچچچچچچ روشی نتونن وارد بشن، یقینا از این دستگیریها بسیار موثرتره.
پست شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ ۱۴:۱۱