شناسه : 38039882
معاون فرهنگی سپاه الغدیر استان یزد:

دشمن در فضای مجازی به دنبال نمایش ناکار آمدی انقلاب است


سیدحسین راسخی نژاد گفت: در فضای مجازی دشمن می‌خواهد انقلاب را ناکار آمد و در حال فروپاشی نمایش دهد.

به گزارش خبرنگار یزدرسا از بهاباد ، سیدحسین راسخی نژاد در نشست کارگروه فرهنگی شهرستان بهاباد با بیان اینکه استقلال یکی از مهم‌ترین دستاورد‌های 41 ساله انقلاب اسلامی است اظهار داشت: اگر در این سال‌ها هیچ پیشرفتی هم نمی‌کردیم، همین استقلالی که امروز داریم بزرگ‌ترین دستاورد است و ما مستقل‌ترین کشور در دنیا هستیم.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه کشور افزود: دشمن در حوزه فرهنگ، جنگ همه جانبه‌ای را علیه مردم کشورمان انجام داده و با توجه به ِعده و عُده­ای که به میدان آورده ما هم باید به همان نسبت پا در میدان مبارزه بگذاریم.

معاون فرهنگی سپاه الغدیر یزد با اشاره به اهمیت ایثاری که شهدا کردند گفت: شهدا با اخلاص پای کار آمدند و خداوند هم به یاری آنها آمد، پیروزی جبهه حق در دفاع مقدس به برکت تلاش‌‌ها و مجاهدت‌‌های مخلصانه شهدا و ایثارگران بود.

راسخی تصریح کرد: تأکیدات مقام معظم رهبری در ارتباط با حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نشانگر آن است که این کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با تا کید بر‌ اینکه انقلاب اسلامی با قدرت بیش از پیش سنگرهای کلیدی را یکی پس از دیگری از دشمن می‌گیرد، خاطرنشان کرد: در فضای مجازی دشمن می‌خواهد انقلاب را ناکار آمد و در حال فروپاشی نمایش دهد.

معاون فرهنگی سپاه الغدیربا اشاره به اینکه دشمنان انقلاب از هر سلاحی علیه ملت استفاده کرده‌اند اما به نتیجه‌ای که می‌خواستند نرسیدند تصریح کرد: امروز دشمن در تلاش است تا با بهره‌‌گیری از سلاح رسانه‌ای و جنگ روانی علیه ملت با سحر رسانه‌ای و تبلیغات، تصویرسازی غلطی انجام دهد.

راسخی تصریح کرد: اگر امروز دشمنان انقلاب به دنبال ناامن‌سازی جامعه هستند به دلیل این است که در بسیاری از حوزه‌ها پیشرفت‌هایی را به‌دست آوردیم.

معاون فرهنگی سپاه الغدیر یزد به برگزاری کنگره سرداران و 4 هزار شهید دفاع مقدس در استان یزد اشاره کرد و افزود: تکریم خانواده شهدا و شهداپژوهی و معرفی شهید بومی هر محله ازاهداف برنامه کارگروه فرهنگی هر شهرستان است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب و برپایی نظام اسلامی، دستاورد‌های بسیار بزرگی بر ملت ما داشت، تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب، مردم سالاری دینی در کشور حاکم است و مردم با مشارکت فعال سرنوشت خود را رقم می‌زنند.

راسخی به  ازدواج آسان وسبک زندگی ایرانی اسلامی  در جامعه تاکید کرد و افزود: افزایش خدمت به مردم با کمک و یاری گروه‌های جهادی از دستورات و برنامه‌های کارگروه فرهنگی است که باید مسئولان کارگروه در نظر داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: اجرایی کردن برنامه‌های متنوع فرهنگی و پیگیری مصوبات کارگروه شهرستانی و استانی می‌تواند نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سطح سرمایه‌های اجتماعی داشته باشد.

سرهنگ پاسدار سعید دهقان‌ده جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بهاباد هم در این نشست به ارائه گزارش عملکرد کار گروه شهرستان در زمینه‌های محتلف پرداخت.

در این جلسه درباره موضوعاتی از قبیل بازآفرینی ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اربعین، تکریم خانواده‌های شهدا و شهدا‌پژوهی، معرفی شهید بومی هر محله شهرستان، افزایش خدمت به مردم با حضور گروه‌های جهادی، تحول‌آفرینی بومی محلی و در ادامه برگزاری کنگره شهدای استان یزد در سال جاری از مباحثی بود که در این کارگروه بحث و تصمیم‌گیری شد.

انتهای پیام /ح
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.