شناسه : 36470832
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار اردکان:


معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی فرماندار اردکان با اشاره به لزوم حل مشکلات جامعه و شناخت آسیب‌های اجتماعی گفت: عملکرد شوراها باید با رعایت قانون زمینه رضایت مردم را فراهم کند.

به گزارش یزدرسا، رقیه کرمانیان در نشست هم‌اندیشی دهیاران، شوراهای روستایی بخش عقدا و بخش مرکزی اردکان گفت: در نظام جمهوری اسلامی که برخاسته از دین اسلام است بر مسئله مشورت تأکید شده است.

وی افزود: علت تشکیل شوراها هم، دخیل کردن مردم در تصمیمات بزرگ و مشارکت دادن آن‌ها در امور است.

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی فرماندار اردکان بابیان اینکه با مشورت و هم‌فکری بسیاری از مشکلات حل خواهد شد، تصریح کرد: یکی از توفیقاتی که خدا نصیب شوراها کرده این است که خدمت به خلق نمایند و این توفیق برای بندگان برگزیده است.

وی گفت: عملکرد شورا باید همراه با رعایت قانون و مقررات، زمینه رضایت مردم را فراهم کند و فرهنگ‌سازی در این زمینه صورت گیرد.

کرمانیان بابیان اینکه امروزه در جامعه با آسیب‌های پیچیده و جدید خانوادگی که سلامت افراد را به مخاطره می‌اندازد روبرو هستیم، گفت: شوراها باید توجه جدی به امر آموزش، فرهنگ‌سازی و شناخت آسیب‌های اجتماعی، حل مشکلات و توانمندی مردم روستا و شهر اهتمام داشته باشند.

وی در پایان اظهار داشت: در سالی که مقام معظم رهبری به نام رونق تولید نام‌گذاری کرده‌اند لازم است از تمام پتانسیل‌های مادی و انسانی در جهت توسعه و آبادانی منطقه بهره گرفته شود.

فارس
آدرس کوتاه :