شناسه : 39093326

عقب‌ماندگی‌ها محصول «انقلابی عمل‌نکردن» است نه «انقلابی بودن»


امام جمعه ابرکوه گفت: مشکلات معیشتی، در تنگنا بودن مردن برای خرید مایحتاج اولیه محصول مدیریت ناکارآمد و غیرانقلابی هست. اینکه رهبری دائماً تکرار می‌کنند راه‌حل مشکلات کشور، روی کار آمدن دولت حزب‌اللهی و انقلابی است به همین خاطر است.

به گزارش یزدرسا؛ حجت‌الاسلام رضا علیزاده امام‌جمعه بخش بهمن در خطبه‌های نمازجمعه این هفته گفت: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مجازی با مردم تبریز؛ بازنگری دستاوردها و عقب‌ماندگی‌ها ضروری است. امروز نواقص و کاستی‌های زیادی در کشور ما وجود دارد اما انقلاب اسلامی نیز دستاوردهای عظیم و ناشناخته‌ای دارد که برای تبیین درست آنها کم‌کاری شده است.

وی افزود: علت عقب‌ماندگی‌ها، انقلابی که موجب عزت، اقتدار و نجات کشور شد، نیست بلکه علت اصلی انقلابی عمل نکردن است که زمینه شکست شد و در این میان سهم مدیران بیشتر و مهمتر می‌باشد.

علیزاده اظهار داشت: نمونه بارز آن که زیبنده انقلاب نیست مشکلات معیشتی، در تنگنا بودن مردن برای خرید مایحتاج اولیه است، که بیشتر محصول مدیریت ناکارآمد و غیرانقلابی هست. اینکه رهبری دائماً تکرار می‌کنند راه‌حل مشکلات کشور، روی کار آمدن دولت حزب‌اللهی و انقلابی است به همین خاطر است. 

وی ادامه داد: لذا حضور پرشور و انتخاب اصلح در انتخابات آینده یک فرصت بزرگ برای کشور است تا نگذاریم دشمن با فضاسازی و تبلیغات این فرصت را به تهدید تبدیل کند. منکر مشکلات کشور نیستیم اما راه‌حلش شرکت نکردن در انتخابات نیست. 

امام جمعه بخش بهمن گفت: اکنون به ضرب‌الاجل ایران جهت اجرای مصوبه مجلس در لغو تحریم‌ها نزدیک می‌شویم، که اگر آمریکا به تعهدات خود عمل نکند دولت مکلف است اجرای داوطلبانه پروتکل‌های الحاقی را متوقف کرده و مسئولان همه سطوح موظف‌اند طبق برنامه رهبری یک‌صدا پیش بروند. 

سروابرکوه

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.