شناسه : 37731198
فرماندار اشکذر تأکید کرد


هادی هادی‌نسب بر لزوم هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر نهادها و مجموعه‌های مختلف جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تأکید کرد.

هادی هادی‌نسب در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به خدمات و فعالیت‌هایی که خیرین برای مقابله با کرونا انجام داده‌اند، اظهار داشت: در شهرستان  اشکذر افتخارمان این است که در سطح استان حرفی برای گفتن داشته باشیم و بتوانیم بخشی از مایحتاج مانند ماسک و امثالهم را تأمین کنیم و پاسخگوی درخواست‌ها و نیازهای مجموعه‌های مختلف باشیم.

وی با تأکید بر لزوم هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر نهادها و مجموعه‌های مختلف جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، گفت: باید از همه دست‌اندرکاران و تلاشگران عرصه مقابله با ویروس کرونا حمایت کنیم و تا می‌شود برای پیشگیری از این ویروس فعالیت کنیم.

فرماندار اشکذر افزود: متأسفانه تاکنون نتیجه آزمایش کرونای سه نفر از ساکنان شهرستان اشکذر مثبت بوده است که این نشان می‌دهد ما نیاز به رعایت بیشتر مسائل بهداشتی داریم و توصیه ما به مردم این است که تا می‌توانند رعایت کنند.

هادی‌نسب خاطرنشان کرد: متأسفانه بر اساس گزارش‌هایی که ما گرفته‌ایم همچنان آنگونه که باید در برخی مناطق مسائل بهداشتی رعایت نمی‌شود، این در حالی است که باید مردم با رعایت توصیه‌های بهداشتی جهت این قطع زنجیره کرونا اقدام کنند.

وی با اشاره به همدلی بین مردم برای مقابله با کرونا عنوان کرد: چهار کارگاه در شهرستان اشکذر برای تأمین ماسک و مواد لازم همکاری می‌کنند و علاوه بر آن، مجموعه شرکتی هم هست که در این زمینه دارد فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :