شناسه : 38222800


اینکه عده‌ای ذوق‌زده از تعطیلی هیئآت سخن می‌گویند و به دنبال جنجال و فضاسازی رسانه‌ای هستند، نتیجه‌ای جز به حراج گذاشتن آبروی یزد ندارد.

به گزارش یزدرسا، طی روزهای اخیر و با نزدیک شدن به ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله (ع)، با توجه به شیوع ویروس کرونا، برخی از هیئت‌های عزاداری یزد طی بیانیه‌هایی از تغییر شیوه برگزاری مراسم‌ها به شکل سنتی خبر داده‌اند.

این هیئآت اعلام کرده‌اند بخاطر جلوگیری از شیوع کرونا، امسال قصد دارند هزینه‌های پذیرایی و نذری را در قالب کمک‌های مؤمنانه و تهیه بسته‌های معیشتی و کمک به زندانیان خرج کنند.

اما در اتفاقی غیرمنتظرده برخی از صفحات معلوم‌الحال در اینستاگرام بصورت زنجیره‌ای سعی کردند این اقدام خداپسندانه را به مثابه تعطیلی هیئآت عزاداری در یزد القا کنند!

این افراد ذوق‌زده از تعطیلی هیئآت -به خیال خودشان- به صورت هدفمند تیترهای غیرواقعی همچون  «لغو مراسمات هیئت‌های یزد»، «شعور حسینی به جای شور حسینی» و امثالهم را برای دروغ‌پردازی‌های خود انتخاب کردند.

تلاش برای القای تعطیلی هیئآت یزدی در حالی است که اولا هیئآت همواره بر رعایت دستورالعمل‌‌های بهداشتی تأکید داشته‌اند و ثانیا هیئتی‌ها همواره در خط مقدم فعالیت‌های انسان‌دوستانه و کمک به هم‌نوعان بوده و هستند.

لذا اینکه عده‌ای ذوق‌زده از تعطیلی هیئآت سخن می‌گویند و به دنبال جنجال و فضاسازی رسانه‌ای هستند، نتیجه‌ای جز به حراج گذاشتن آبروی یزد ندارد.

حضرات بدانند یزد تا ابد حسینیه ایران است و چراغی را که ایزد بر فروزد هرآنکس پف کند ریشش بسوزد!

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :