شناسه : 37745975
امام جمعه بخش مرکزی یزد:


سید محمدکاظم مدرسی گفت: یکی از تلخ‌ترین حوادث کشور در سال 98 شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ناراحتی رهبر انقلاب و مردم بخاطر این مسئله بود.

آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد، در گفتگو با خبرنگار یزدرسا پیرامون وقایع تلخ و شیرین سال 98، گفت: یکی از تلخ‌ترین حوادث کشور در سال 98 شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ناراحتی رهبر انقلاب  و مردم بخاطر این مسئله بود.

وی افزود: اما یکی از شیرین‌ترین و خوشحال‌کننده‌ترین صحنه‌ها برای ما، ناراحتی غرب و دولتمردان استکباری از ناکارآمدی فشارهایشان بر جامعه ایران و همچنین خشم آن‌ها از حماسه‌آفرینی مردم بزرگ ایران در جریان تشییع سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس بود.

مدرسی خاطرنشان کرد: البته مردم ما از نظر فشارهای اقتصادی سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتند، این در حالی است که ما در پایان سال 98 نیز با شیوع ویروس کرونا و سلب سلامتی مردم، با سختی شدیدی مواجه شدیم.

وی با اشاره به تأثیر شیوع کروناویروس در جهان تأکید کرد: حادثه کرونا را باید یک واقعه‌ای استثنایی در طول تاریخ دانست چون هیچ‌گاه بشریت به یاد ندارد که حادثه‌ای پیش بیاید که مراکز فسق و فجور از یک طرف و معابد و مساحد از طرف دیگر همگی یکجا تعطیل شوند و این از عجایب دنبا در طول تاریخ بشریت است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :