شناسه : 37960607


مردم مؤمن و موحد بهاباد نماز «عید سعید فطر» را به امامت حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد در بقعه ملا عبدالله بهابادی در محیط باز اقامه کردند.

 به گزارش خبرنگار یزدرسا، نماز عید سعید فطر صبح امروز با حضور گسترده و پرشور مردم و مسئولان به شکرانه یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال در بقعه ملا عبدالله بهابادی بهاباد اقامه شد.

امام جمعه بهاباد در خطبه های نماز عید فطر با تبریک این عید سعید به مردم مومن وانقلابی بهاباد بااشاره به ضرورت  شکر گذار نعمت های خداوند گفت: شکر گذاری به این معنا است که انسان در طول سال عبادت و بندگی خدا کند.

خطیب نماز عید سعید فطر ادامه داد: امروز عید مسلمانان است، همه مسلمانان در منظر پروردگار این عید را جشن می گیرند چرا که احکام الهی را اجرا کرده و یک ماه بندگی خداوند را کردند.

وی تصریح کرد: ماه رمضان ماهی نمونه برای یازده ماه دیگر است و ما باید خود را برای ۱۱ ماه دیگر در این ماه بیمه کنیم؛ هر چه عبادت و ذکر خدا در این ماه داشتیم در ماه‌های دیگر نیز باید این چنین باشد؛ سعی کنید همانند ماه رمضان که از گناه دوری می‌کردیم در ماه‌های دیگر این چنین باشیم.

درپایان امام جمعه بهاباد برپرداخت زکات فطره وکفارات توسط مردم توضیحاتی ارائه داد .

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :