شناسه : 38103203
رئیس سازمان اورژانس یزد:


رئیس سازمان اورژانس استان یزد از بهره‌برداری از پایگاه اورژانس در روستای منشاد شهرستان مهریز طی یکسال ونیم بعد خبر داد.

به گزارش یزدرسا، بیش از یکسال است که خبر آغاز عملیات اجرایی پایگاه اورژانس و پد امدادی در روستای منشاد شهرستان مهریز در رسانه‌ها منتشر شد.

در حالی که گفته می‌شود اجرای این طرح با موانعی همراه شده بود، اما برخی از مسئولین از فعال شدن دوباره آن خبر می‌دهند.

در همین ارتباط احمد دهقان رئیس سازمان اورژانس استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا پیرامون آخرین وضعیت اجرای پایگاه اورژانس در روستای منشاد شهرستان مهریز گفت: اجرای این طرح در حال حاضر مشکل خاصی ندارد و در حال انجام است.

وی ادامه داد: چند هفته‌ای است که این طرح در روستای منشاد شروع شده و در حال فعالیت است.

رئیس سازمان اورژانس استان یزد افزود: البته پیرامون زمین این طرح، مباحثی مطرح بود که موجب زمان‌بر شدن اجرای آن شد اما با ورود دادستانی و فرماندار مهریز مشکل حل شده است.

دهقان در پاسخ به اینکه چه زمانی این طرح به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: طبق قولی که خیر محترم این طرح داده است، قرار است ظرف یک تا یک ونیم سال آینده به بهره‌برداری برسد.

گفتنی است چند روز قبل سید کاظم مکی دهیار روستای منشاد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفته بود: تعدادی از مردم منشاد نسبت به زمینی که قرار است در آن اورژانس احداث شود، ادعای مالکیت دارند.

وی عنوان کرده بود: البته اکثریت مردم روستای منشاد خواستار احداث اورژانس و پد امدادی هستند اما بالاخره تعدادی با این کار ابراز مخالفت کرده‌اند این در حالی است که اورژانس عام‌المنفعه است و همه از آن استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :