شناسه : 39084212
فرماندار تفت:

پروژه‌های شهرستان تفت به نام شهدا احداث می‌شوند


نوکار فرماندار تفت گفت: از ابتدای سال در نظر گرفتیم تا پروژه‌های شهرستان تفت به نام شهدا احداث و به بهره‌برداری برسد.

به گزارش یزدرسا، علیرضا نوکار پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد يادواره شهدای شهرستان‌های يزد، تفت، بافق دومین كنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم يزد که در حسینیه آقا برگزار شد اظهار داشت: در شهرستان تفت با جلساتی که برگزار شد، بخشداران مکلف شدند تا به موازات اجرای برنامه‌ها در شهرستان و استان، آنها نیز پیگیر برگزاری هر چه بهتر این اقدامات در بخش‌های خود باشند.

فرماندار شهرستان تفت به برخی از اقدامات صورت گرفته در راستای کنگره 4 هزار شهید استان در این شهرستان اشاره کرد و گفت: اهدای کتاب به کتابخانه توسط اداره ارشاد، نصب عکس شهد در مسیر تفت به یزد و داخل شهر، دیدار با خانواده 400 شهید شهرستان تفت، دیدار با رزمندگان دوران دفاع مقدس، احداث سالن ورزشی در روستای علی‌آباد تفت، مرمت 13 مسجد شهرستان تفت، تهیه و توزیع 13 سری جهیزیه بین زوجین نیازمند و احداث 7 خانه برای محرومین ازجمله اقدامات صورت گرفته در شهرستان تفت است.

وی خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری کنگره 4 هزار شهید استان یزد در شهرستان تفت، بیش از 4 هزار سبد معیشتی با کمک بسیجیان این شهرستان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

نوکار به برگزاری یادواره شهدای شهرستان تفت اشاره کرد و اظهار داشت: این یادواره به‌صورت حضوری و آنلاین و با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم تفت برگزار شد.

فرماندار شهرستان تفت در پایان گفت: از زمان اعلام برگزاری دومین کنگره 4 هزار شهید استان یزد به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که طرح‌هایی که قرار است در شهرستان تفت به‌مانند سال‌های گذشته کلنگ زنی و احداث شود، به نام شهدا و سعیمان این است تا روز برگزاری اختتامیه کنگره این طرح‌ها آماده بهره‌برداری باشد.

انتهای پیام/خ
 




آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.