شناسه : 37724532
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد خبر داد


غلامرضا سالاری گفت: طی روزهای اخیر تعداد 7هزار ماسک از یک ابزارفروشی در یزد کشف شد، تعداد 5هزار ماسک نیز از یک پیچ و مهره‌فروشی کشف کردیم.

غلامرضا سالاری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به کشف مواد احتکار شده طی روزهای اخیر در یزد، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی استان یزد با بازرسی و نظارت‌هایی که داشته، تعداد زیادی ماسک و همچنین مواد ضدعفونی‌کننده کشف کرده است.

وی ادامه داد: طی روزهای اخیر تعداد 7 هزار ماسک از یک ابزارفروشی در یزد کشف شد، همچنین تعداد 5 هزار ماسک از یک مغازه پیچ و مهره‌فروشی کشف کردیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد اظهار داشت: تعدادی ماسک از یک کفش‌فروشی در اردکان کشف کردیم، از یک سوپرمارکت در یزد نیز تعداد قابل توجهی ماسک کشف شد.

سالاری خاطرنشان کرد: از چندتا داروخانه و لوازم و کالای پزشکی در یزد نیز، الکل و مواد ضدعفونی‌کننده گرفتیم که یا گران‌فروشی می‌کردند و یا اصلا نمی‌فروختند.

وی اضافه کرد: همچنین یک کارگاه خانگی تولید الکل و مواد ضدعفونی‌کننده تقلبی در یکی از شهرهای حومه یزد که بدون مجوز تولید و پروانه بهره‌برداری فعالیت می‌کرد، کشف و پلمپ شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد با تأکید بر اینکه اینکه با محتکرین و متخلفین به شدت برخورد می‌شود، اظهار داشت: تا کنون سه داروخانه پلمپ شده که این اقدام به صورت عمومی نیز اعلام شده است تا مردم نیز در جریان قرار بگیرند.

سالاری با بیان اینکه مجازات‌های محتکرین سنگین است، عنوان کرد: با محتکرین و متخلفین به شدت برخورد می‌شود و مجازات‌های سنگینی در انتظار آن ها است.

وی تصریح کرد: نظارت‌ها از سوی سازمان تعزیرات حکومتی استان یزد با قوت و قدرت هر چه بیشتر ادامه دارد و تعطیلی، جرایم نقدی و مجازات‌های دیگر در انتظار متخلفین است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :