شناسه : 38053466

کوتاهی دست زمین خواران از اراضی ملی بهاباد


فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد از رفع تصرف بیش از ۲۵ هکتار از اراضی ملی در شهرستان بهاباد خبرداد.

به گزارش یزد رسا؛ سرهنگ مهدی مختومی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی استان یزد، پارسال بیش از ۲۵ هکتار از اراضی ملیدر شهرستان بهاباد را از تصاحب زمین خواران آزاد کردند.

او افزود: نیرو‌های یگان حفاظت این شهرستان، پارسال در گشت زنی‌های شبانه روزی خود موفق به تشکیل چهار فقره پرونده چرای غیر مجاز برای هزار و ۷۸ واحد دام شدند.

سرهنگ مختومی ادامه داد: در این مدت همچنین یک فقره آتش سوزی در مراتع شهرستان بهاباد اتفاق افتاد که طی آن سه هکتار از مراتع طعمه حریق شد.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در پایان اضافه کرد: با توجه با بارندگی‌های سالجاری و رویش گیاهان مرتعی و پیش رو بودن فصل تابستان و افزایش احتمال حریق در مراتع از همشهریان عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه حریق. تخریب و تصرف، قاچاق چوب و محصولات فرعی و... سریعا با تلفن ۱۵۰۴ تماس گرفته و ما را از محل و نوع وقوع جرم آگاه نمایند.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.