شناسه : 38987088

40 دانش آموز نیازمند تفتی از شبکه شاد بهره مند شدند


رئیس آموزش و پرورش تفت از اهدای 40 عدد تبلت هوشمند به دانش آموزان نیازمند شهرستان تفت خبر داد.

محمدصادق مهدیان رئیس آموزش و پرورش تفت در گفتگو با یزدرسا گفت: این تبلت‌ها در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند شهرستان تفت که این روزها با مشکلات آموزش مجازی دست و پنجه نرم می‌کنند و در برخی مناطق کم برخوردار از آموزش مجازی محروم مانده‌اند، اهدا خواهد شد.

وی اظهار داشت: اولین مرحله اهداء تبلت به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت با مساعدت و یاری امام جمعه و فرماندار محترم تعداد 40 عدد تبلت دانش آموزی به همت خیرین گرامی خریداری و تحویل دانش آموزان حائز شرایط شد.

وی تاکید کرد: توسعه عدالت آموزشی و رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند و محروم برای ما بسیار مهم است و از تمامی مدیران محترم مدارس که به ترتیب این تبلت ها را دریافت خواهند کرد می‌خواهیم که با دقت و وسواس گونه ای این تبلت‌ها را به دست دانش آموزان محروم برسانند که کرامت و شان این عزیزان به بهترین وجه حفظ شود.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان تفت در ادامه عنوان کرد: پس از آغاز سال تحصیلی جدید، با جمع آوری آمار، حدود ۴۰۰ دانش‌آموز به این ابزارها دسترسی نداشتند و تاکنون با کمک خانواده ها،  همکاران فرهنگی و خیرین نیک اندیش بخش اعظمی از نیاز دانش آموزان به ملزومات هوشمند تهیه و در بین دانش‌آموزان حائز شرایط توزیع شده که حرکت بزرگی محسوب می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه دانش‌آموزان دارای شرایط به دقت مورد بررسی قرار گرفته و اولویت بندی شده‌اند، افزود: مطمئنا توزیع مناسب و صحیح این کمک‌ها در سرنوشت فرزندان این مرز و بوم تاثیرگذار خواهد بود.

در پایان این تبلت ها در اختیار مدیران مدارس قرار گرفت تا به دانش آموزان شناسایی شده تحویل شود.

 

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.