شناسه : 17685418
نمایده مردم یزد و اشکذر در مجلس:

9 دی،روز بصیرت و ولایتمداری است


نماینده مردم یزد گفت: افراد نادان و کوته فکر در داخل کشور خواسته یا ناخواسته با دشمن همراهی کرده و آب به آسیاب دشمن ریختند.

به گزارش یزدرسا به نقل از بافق خبر؛محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه پایگاه آیت الله میرغنی زاده معدن ذوب روی بافق با بیان اینکه واژه نهم دی احساس غرور ،افتخار ، بالندگی ،بصیرت، ایستادگی ،گوش به فرمان ولایت بهمراه دارد، گفت: ملت با بصیرت ایران در یک کلام اتحاد و همدلی و وحدت کلمه را به اثبات رساندند و مشتی پولادین بر دهان دشمنان و فتنه گران زدند.

وی  مهمترین عامل به وجود آورنده فتنه ۸۸ کینه دیرینه دشمنان از ایستادگی ملت ایران در مقابل استکبار جهانی و صهیونیستی ها دانست و افزود: هیمنه آمریکای جنایتکار و ایادی آن را در جهان شکسته بود، که دشمنان با استفاده از فرصت پیش آمده انتخابات، با تمام توان وارد میدان شدند و قصد نابودی و براندازی انقلاب و نظام اسلامی را داشتند که با هوشیاری ملت قهرمان و بصیرایران اسلامی با شکست مواجه گردید.

دکتر جوکار اظهار کرد: متاسفانه افراد نادان و کوته فکر در داخل کشور  خواسته یا ناخواسته با دشمن همراهی کرده و آب به آسیاب دشمن ریختند.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.